| Мой профиль | Регистрация | Вход | RSS Понедельник, 15.10.2018, 22:22

Днепропетровское РО СЖУ За будущее детей

Меню сайта
Наш опрос
Какой политической силе вы доверяете?
Всего ответов: 14
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Политико-экономический обзор

Главная » Статьи » политические статьи

Обращение к Презеденту
Президентові України
Януковичу В.Ф.
 
ЗВЕРНЕННЯ

Союзу жінок України «За майбутнє дітей» стосовно спроб Міжнародного валютного фонду зруйнувати існуючу систему соціального захисту в Україні.

Ми, члени багато численної Всеукраїнської громадської організації «Союз жінок України «За майбутнє дітей», яка є членом Національної ради жінок України, звертаємося до Вас, глибоко шановний Вікторе Федоровичу з наступним.
Регіональні відділення, міські, районні та первинні організації Союзу жінок України «За майбутнє дітей», з великим обуренням сприйняли Меморандум Міжнародного валютного фонду з Урядом та Національним банком України і висловлюють своє занепокоєння діями МВФ.
Вкотре проігноровано вимоги авторитетних міжнародних організацій щодо проведення попереднього діалогу з соціальними партнерами при визначенні умов кредитування. Про це яскраво свідчить заява Федерації професійних спілок України, яка півроку тому отримала відповідні обіцянки високих представників МВФ. Знову український народ поставлений перед фактом нічим не виправданого кількаразового підвищення ціни на газ, «заморожування» заробітної плати мільйонам працівників бюджетних установ, обмеження доступу до заслужених пенсій пенсіонерам, підвищення пенсійного віку жінкам, впровадження штрафів за затримку людьми сплати житлово-комунальних послуг (і це при затримці виплат заробітних плат!).
Користуючись безвихідним станом української економіки, яка є наслідком діяльності попередньої влади, та критичною залежністю України від зовнішніх кредитів, МВФ дозволяє собі безцеремонно втручатися у внутрішню політику суверенної держави.
Адже міжнародним банкірам достатньо було б обґрунтованих гарантій Уряду щодо повернення отриманого кредиту, стабілізації державного бюджету та фінансової системи країни. Так ні, вони прямо диктують обмеження заробітних плат та соціальних виплат, підвищення цін, змушують український народ ще довше працювати, щоб заробити і без того злиденну пенсію.
Їм добре відомо, що такі обмеження перекреслюють перспективи соціального розвитку України та її конституційний статус як соціальної держави, знекровлюють трудовий потенціал та підривають економічну конкурентоздатність на світовому ринку.
Особливу стурбованість у активісток Союзу жінок України «За майбутнє дітей» викликає підвищення на 5 років пенсійного віку жінкам.
У меморандумі зазначається, що з метою вирішення структурних проблем пенсійної системи, зменшення дефіциту Пенсійного фонду, керівництво держави зобов’язується у вересні подати до Верховної Ради України проект закону, прийняття якого буде передбачати поступове збільшення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років – 6 місяців щорічно, починаючи вже з 2010 року.
І це без зобов’язань щодо підвищення рівня життя, покращення медичного обслуговування. При вкрай незадовільному стані медичного обслуговування населення, жебрацькому стані більшості людей, при спробі новим Трудовим Кодексом перетворити працюючих людей у рабів, пенсіонерів в Україні скоро не буде, їх з робочих місць будуть виносити вперед ногами. Ось тоді і пенсії нікому буде платити, заживе держава…
Статистика стверджує, що жінки живуть довше, але статистика не говорить про те, що це не життя, а животіння. Хто із них подумав яку користь принесе підвищення пенсійного віку жінці? Хто буде тримати її на високооплачуваній роботі? Уже сьогодні жінкам після 45 років з вищою освітою та досвідом роботи важко знайти роботу. Відповідь роботодавця, як правило одна: «Ми надаємо перевагу співробітникам до 40 років». А хто працевлаштує жінку віком за 40 років, якій ще потрібно допрацювати 20 років? Що їй робити? Красти чи вмирати? Не секрет, що заробітна плата у жінок нижча ніж у чоловіків, сьогодні у фірмах жінки виконують таку ж саму роботу, але за суттєво нижчу заробітну плату. Хочеться також запитати урядовців: хто ж сьогодні, як не жінки виконує малокваліфіковану, низькооплачувану роботу? Відповіді немає, що цілком зрозуміло.
Окрім того, практично всі побутові навантаження та негаразди також перекладені на плечі жінок, уже не кажучи про таке важливе питання, як виховання дітей. За нинішніх умов ця надзвичайно важлива ноша також майже повністю лежить на жіночих плечах.
Можна зробити висновок, що у підвищенні пенсійного віку для жінок немає жодного позитивного моменту, оскільки воно не вирішує насущних проблем суспільства. Навпаки, ситуація може лише загостритися, тому, що продовження пенсійного віку призведе до збільшення безробіття і, в першу чергу для молоді та жінок.
На наш погляд, українському Уряду розпочинати пенсійну реформу потрібно з європейських стандартів рівня життя, рівня заробітної плати (який на порядок вищий від українських), соціального забезпечення та обслуговування, а не лише з підвищенням пенсійного віку.
Переконливо просимо Вас, шановний Вікторе Федоровичу, вплинути на дії Уряду із порушених у зверненні питань.

Водночас, засвідчуючи Вам свою глибоку повагу, дозвольте запевнити Вас, що жінки на яких лежить відповідальність за дітей, їхнє майбутнє, які є берегинями сімейного вогнища, завжди сприятимуть громадському спокою в суспільстві.


З глибокою повагою, за дорученням Президії Союзу
жінок України «За майбутнє дітей»


Голова СЖУ В. Семенюк – Самсоненко
Категория: политические статьи | Добавил: sviri (19.10.2010)
Просмотров: 266
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
 • Союз женщин Украины "за будущее детей"
 • Социалистическая Партия Украины
 • Студенческий патруль
 • Обществееная организация "Защита детей войны"
 • Союз ветеранов Афганистана
 • Мини-чат
  200
  Поиск
  Категории раздела
  еконосические статьи
  политические статьи
  новое в законодательстве
  всякое о политиках
  новое в экономике
  реморфмы и прочее

  Copyright MyCorp © 2018
  Конструктор сайтов - uCoz